Hakkımızda

KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

Firmamız 2014 yılında DENİZ TEKNİK adıyla kurulmuş olup bu tarihten itibaren çeşitli sektörlerdeki firmaların ihtiyaçları doğrultusun da çelik konstrüksiyon , metal işleri , mekanik tesisat , inşaat alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Ancak tedarikçisi olduğumuz firmaların talepleri ve istekleri doğrultusunda Pres, Kesim , Büküm , Kaynaklı İmalat , Boyahane vb. imalat ve montaj da çözüm ortağı olarak hizmet sunmaya başlamıştır.

Firmamız da müşterilerimizin talepleri doğrultusunda imalatlarını yaptırma istedikleri ürünlerde her türlü proje hakkı müşterilerimize ait olmak üzere tüm bilgileri gizlilik prensiplerine ve iş ahlakına uygun olarak gizli tutulmaktadır.

Bizi bu sektörde lider yapan yılların firmamıza ve bize kazandırmış olduğu tecrübedir. Tecrübelerimiz bizi müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğunu her geçen gün biraz daha ispatlamaktadır. Yapmış olduğumuz her işte , vermiş olduğumuz her karar da ve atığımız her adım da müşteri memnuniyetini ve kaliteyi en üst derecede tutmaktır.
The young jewish protagonist, get homework help andras, learns he must quit school and return to his help me with my homework home in hungary.